Düşük Basınçlı Decolorizing Spiral UF Serisi-RSTUF-V

Düşük Basınçlı Decolorizing Spiral UF Serisi-RSTUF-V

Özellikler İyi işleme etkisi: Mey'nin RSTUF membranı organik madde ve renklilik üzerinde mükemmel temizleme etkisine sahiptir. Tipik muameleden sonra, su kalitesi: kromatiklik <5pcu, koi="" giderim="" oranı%="" 50-90,="" ve="" kromatiklik="" ve="" koi="" giderim="" verimliliği="" su="" kalitesi="" ile=""> Örnek olarak kömür kimyasal fenol atık suyunu alın, içi boş fiber UF ve RSTUF ile işlemden geçirildikten sonra, su verimi sağdaki resimde gösterilmektedir.

Ürün ayrıntıları

Düşük basınçlı renk değişimi spiral UF serisi

Özellikler

İyi işleme etkisi: Mey'nin RSTUF membranı organik madde ve kromatiklikte mükemmel bir temizleme etkisine sahiptir. Tipik muameleden sonra, su kalitesi: kromatiklik <5pcu, koi="" giderim="" oranı%="" 50-90,="" ve="" kromatiklik="" ve="" koi="" giderim="" verimliliği="" su="" kalitesi="" ile=""> Örnek olarak kömür kimyasal fenol atık suyunu alın, içi boş fiber UF ve RSTUF ile işlemden geçirildikten sonra, su verimi sağdaki resimde gösterilmektedir.

MEY -01.jpgMEY -02.jpg

Üç katmanlı kompozit membran teknolojisi, membran kirliliği direnci kabiliyetini arttırır: Mey elemanlarının destek tabakasına (PVDF veya PS) katmanı için Mey'nin patentli film tabakasını ekleyerek, yüzey tabakası daha pürüzsüzdür, membran yüzeyindeki kirleticilerin birikmesi azaltılır ve zar elemanlarının anti-fouling özelliği geliştirildi.


MEY -03.jpg

Akış kanalı yapısı tasarımı (patent no: 201520180636.9): (1) akışkanın çalışma direncini düşürür, basınç düşüşü daha düşüktür, enerji tüketimi daha azdır ve su dağılımı daha dengelidür; 2. Açık akış kanalı (en geniş 100 mil), daha kolay temizlik için kolloidleri ve partikül kirliliğini azaltır;

MEY-04.jpg

Tablo 1: farklı kanallar

MEY -05.jpg


RSTUF V

RSTUF serisi UF membran elementleri, RO'nin ön-muamele korumasını gerçekleştirebilen sonraki RO organik kirlenmeyi önlemek için etkili bir şekilde kromaj ve COD'yi engelleyebilir.


Ürün Özellikleri


图片1.png

①Special değiştirme: Bileşenlerin şekli ve boyutu, herhangi bir boru, elektrik ve otomatik kontrol değiştirmeden içi boş fiber ultrafiltrasyon membranının değiştirilmesi ile uyumludur;

②Su kalitesi iyidir: Chroma ve COD'nin etkili bir şekilde kesilmesi,% 50-90'lık çıkarma oranı ve kromatiklik ve KOİ'nin giderim verimliliği su kalitesi ve kirletici bileşim ile ilgilidir.

Ho Aynı frekans, içi boş fiber ultrafiltrasyon membranı ile tersine çevrilebilir.


Ürün serisi


2.png


Çin'de böyle bir fabrikadan Düşük Basınçlı Decolorizing Spiral UF Serisi-RSTUF-V hakkında bilgi almak için gidiyoruz, Guangzhou Jieming Su Arıtma Equipment Co, Ltd her zaman hizmetinizdedir.

Sorgulama