Sunucu kullanılabilirliği

- May 10, 2016-

Bir sunucu için çok önemli bir yönü "kullanılabilirlik", diğer bir deyişle, seçilen sunucunun uzun vadeli istikrar için ihtiyaçlarına cevap verebilecek, yanlış gidemem. Aslında güneşin için eşdeğerdir ' güvenilirlik (güvenilirlik).

Sunucu büyük ve orta ölçekli işletmelerde, bireysel kullanıcılar yerine ağ üzerinden kullanıcılar ile ilgileniyor çünkü genellikle sunucu asla sözünü kesmek gerekir. Bile hiçbir kullanıcı kullanıldığında, bu bağlantı hizmetleri sunmak için iş ya da bir iş olup olmadığını, çalışarak ya da dinlenme ve tatil olsun devam gerekir çünkü bazı özel uygulamalarda, bazı sunucular da kesintisiz, işim var. Bu sunucunun kök neden kararlılığını yüksek düzeyde sahip olmasını gerektirir.

Adanmış sunucular genellikle 7 X 24 saatlik çalışma, sunucuları, sunucuları gibi bazı büyük ağlar olarak özellikle Web sunucuları büyük şirketler tarafından kullanılan ve kamu hizmeti iqdeWEB sunucular sağlayarak daha çok olmak vardır. Bu sunucuları ve Mayıs için gerçekten o sadece aldım geri tam olarak iş önyükleme kez yalnızca bir kez, sonra da bu vesileyle resmi kullanmak içine koymak yükleme yapılandırılmış çalışmalarını kesintisiz kadar tamamen parçalandı.