Canpure EDI

Canpure EDI

Elektrodeiyonizasyondan (EDI), seyreltik bir su akımından iyonları absorbe etmek için iyon değişim reçineleri kullanan ve daha sonra emilen elektron alanının etkisi altında iyon değiş tokuş zarları vasıtasıyla bir konsantre su akışı içine emilen iyonları taşıyan bir işlemdir. Elektrodeiyonizasyon (EDI) işlemi ...

Ürün ayrıntıları

Canpure CPS Serisi, S-EDI

 

Teknoloji

Elektrodeiyonizasyondan (EDI), seyreltik bir su akımından iyonları absorbe etmek için iyon değişim reçineleri kullanan ve daha sonra emilen elektron alanının etkisi altında iyon değiş tokuş zarları vasıtasıyla bir konsantre su akışı içine emilen iyonları taşıyan bir işlemdir. Elektrodeiyonizasyon (EDI) işlemi reçine rejenerasyonu için asit ve baz kullanmadan ultra saf su üretebilir ve bu, birçok avantaj ve çevresel faydalar sunar.

EDI Avantajı
Sürekli ve otomatik süreç
Kimyasal rejenerasyon yok
Atık su deşarjı yok
Daha yüksek su geri kazanımı
Daha küçük ayak baskısı
Daha düşük işletme maliyeti

Özellikler

Canpure EDI

Özel Özellikler

Sıradan EDI modülü, besleme suyunun sertliği 1 ppm'den fazla olduğunda konsantre akışında ciddi ölçeklendirme problemlerine yer verir. Canpure'den yenilenmiş S-EDI, 10 ppm sertlikte besleme suyu alabilen yeni EDI teknolojisi çağını başlatıyor. Bu teknolojik yenileme ile EDI, tek geçişli ters ozmoz sistemleri sonrasında çalıştırılabilir ve RO sistemlerini takip eden mevcut karışık yataklı iyon değişim cihazlarının yerini kolayca değiştirebildiğinden, çok daha geniş pazar kapsamları kazanabilir.

Sertliği 10 ppm'e kadar besleme
Konsantre akış için tuz enjeksiyonu yok
Konsantre devri daim yok
Düşük çalışma gerilimi ve düşük güç tüketimi
Uygulamalar
● Belediye ve içme suları için su filtrasyonu
● Yüzme havuzları ve kaplıcalar
● Reverse Osmosis veya Nano Filtreleme için Tedavi
● Atık sudan su geri kazanımı
● Yoğuşma ve soğutma suyunun filtrasyonu

Bir Sistem Fotoğrafı

Canpure EDI factory

Canpure EDI China


Çin'de böyle bir fabrikadan canpure edi ile ilgili bilgilere başvuracaksanız, Guangzhou Jieming Su Arıtma Equipment Co, Ltd her zaman hizmetinizdedir.

Sorgulama